Ons team

Docenten

We zijn trots op ons docententeam, dat een goede afspiegeling is van de diverse Amsterdamse samenleving. U kunt via Magister of via de schoolleiding contact opnemen met docenten.

Schoolleiding

Jeroen Rijlaarsdam

Rector-bestuurder

j.rijlaarsdam@lelylyceum.nl

Erik Jan Baaijens

Conrector

e.baaijens@lelylyceum.nl

Rachael Clijdesdale

Conrector

r.clijdesdale@lelylyceum.nl

Quincy Elvira

Conrector

q.elvira@lelylyceum.nl

Oemar Kerpens

Teamleider leerjaar 2 -3 – 4 mavo

o.kerpens@lelylyceum.nl

Chaakir Benzina

Teamleider leerjaar 2 havo – vwo

c.benzina@lelylyceum.nl

Nathalie Devis

Teamleider leerjaar 3 – 4 – 5 havo

n.devis@lelylyceum.nl

Elka Scheltema

Teamleider leerjaar 1 (mavo – havo – vwo)

e.scheltema@lelylyceum.nl

Sharon Wolff

Teamleider leerjaar 3 – 4 – 5 – 6 vwo

s.wolff@lelylyceum.nl

Remco Ontijt

Teamleider bedrijfsvoering/OOP

r.ontijt@lelylyceum.nl

Leerlingcoördinatoren

Haydi van Bochove
Cindy Chin-A-Kwie 
Paul van Egmond
Jennifer Tjin Liep Shie

Zorgcoördinatoren

Recep Gulgun, r.gulgun@lelylyceum.nl
Alma Jurna, a.jurna@lelylyceum.nl

Financiën

Kim Tjong-A-Hung, k.tjong-a-hung@lelylyceum.nl

Personeelszaken

Caro Adrichem, c.adrichem@lelylyceum.nl
Cindy Kuster, c.kuster@lelylyceum.nl

Algemeen e-mail adres voor Personeelszaken: personeelszaken@lelylyceum.nl

Hoofd Administratie

Georgy Trouerbach, g.trouerbach@lelylyceum.nl

Algemeen e-mail adres voor Administratie: lla@lelylyceum.nl

Hoofd Conciërge

Pierre van den Broek, p.vandenbroek@lelylyceum.nl

Verzuimcoördinator

vacature

Algemeen e-mail adres voor Verzuim: verzuim@lelylyceum.nl

Interne vertrouwenspersonen

Als leerlingen of medewerkers klachten hebben over de aantasting van de persoonlijke integriteit (agressie, geweld, discriminatie of seksuele intimidatie) kunnen zij terecht bij een vertrouwenspersoon. De vertrouwenspersoon biedt begeleiding en een luisterend oor.

Op onze school zijn twee vertrouwenspersonen:
Heidi Lutgendorff, h.lutgendorff@lelylyceum.nl
Jan Roof, j.roof@lelylyceum.nl