terug naar overzicht
ZuidoostPartners verwelkomt Ir. Lely Lyceum als nieuwe partner

ZuidoostPartners verwelkomt Ir. Lely Lyceum als nieuwe partner

14-11-2019

ZuidoostPartners, de citymarketing organisatie van en voor Amsterdam Zuidoost, heet het Ir. Lely Lyceum welkom als nieuwe partner.

ZuidoostPartners vindt het heel belangrijk dat het onderwijs in de organisatie goed vertegenwoordigd is en zet zich graag in voor de jonge generatie. Na de HvA en het ROCvA als partners nu dus ook het Ir. Lely Lyceum.

Het Ir. Lely Lyceum heeft nauwe contacten met bedrijven en instellingen in Zuidoost en wil die de komende jaren verder verdiepen en uitbreiden. Het lidmaatschap van ZuidoostPartners biedt daartoe vele mogelijkheden, voor zowel onze leerlingen als docenten.

Klik hier voor het nieuwsbericht van ZuidoostPartners.