terug naar overzicht
Lely Lyceum weer de 1e van Nederland!

Lely Lyceum weer de 1e van Nederland!

22-11-2019
Op donderdag 21 november 2019 hebben twee groepen uit 3 HAVO van het Lely Lyceum meegedaan aan de Duitse Hip Hop battle. Deze battle wordt jaarlijks georganiseerd door het Duitsland Instituut Amsterdam. Onze leerlingen hebben binnen een week tijd een hip hop-beat gezocht en een Duitse songtekst geschreven tijdens de lessen Duits. Gisteren hebben de Black Starz en the Red Angels de hele dag in cultuurcentrum De Jungle in Amsterdam Oost workshops gevolgd met Duitse taal- en performance-coaches. Daarna moest het Lely Lyceum tegen zes andere middelbare scholen uit heel Nederland battlen. Aan het einde van de middag werd de eerste prijs voor beste hip hop-act toegekend aan the Black Starz aka. Maxima Duku-Kaachire, Roshana Bokian, Damaritzio Alken en Milton Olymph! De leerlingen hebben een geheel verzorgde reis incl. een overnachting naar Moviepark Germany gewonnen. We zijn ongelofelijk trots op onze leerlingen voor deze prestatie en the Black Starz zijn heel erg blij met hun prijs en de beker!