terug naar overzicht
Ifeoma Run 2 juli 2019

Ifeoma Run 2 juli 2019

20-06-2019

Ifeoma

Ifeoma, dochter van mevrouw van Bochove [docent economie], kreeg in haar 9e levensjaar de diagnose leukemie. Vanaf die tijd volgde er vele behandelingen in het ziekenhuis en belandde ze uiteindelijk in een rolstoel als gevolg van al die behandelingen. In 2007 kwam Ifeoma in de 1e tto-klas van onze school. Ze was getalenteerd en een intelligente leerling die moeiteloos de tto-opleiding en vwo-afdeling doorliep, tot haar examenjaar in 2012. Toen kwam de leukemie voor de 3e keer terug en overleed ze helaas op 17-jarige leeftijd op 20 maart 2013. Met de Ifeoma Run herdenken wij onze oud-leerlinge die ondanks haar ziekte niet op wilde geven en bleef genieten van het leven.  

Ifeoma Run 2019

Tijdens deze run zullen alle leerlingen 2,2 km [langs Brinkie] of 6,2 km [om de Gaasperplas heen] hardlopen. Docenten en medewerkers van het Ir. Lely Lyceum zijn ook van harte welkom om mee te doen. Deelname voor elke leerling is verplicht, geblesseerden krijgen ook een taak. Aan het einde van de wedstrijd worden ook nog prijzen uitgereikt aan de winnaars. We hebben een goed doel aan deze run verbonden: samen proberen we zo veel mogelijk geld op te halen voor KIKA! Vorige keer heeft school een bedrag van maar liefst 3.672 Euro opgehaald en wij hopen dat het dit jaar nog meer zal zijn! De klas die de meeste sponsorgelden ophaalt zal beloond worden met een verrassing!  Op 2 juli zal school de geldcheque overhandigen aan KIKA.  

Wil je sponsoren klik hier