terug naar overzicht
Haal de prik tegen meningokokken vóór 1 juli

Haal de prik tegen meningokokken vóór 1 juli

19-05-2020

Haal de prik tegen meningokokken vóór 1 juli Jongeren geboren in 2006 hebben een brief gekregen om een prik te halen tegen meningokokken. De meningokokkenziekte kan bloedvergiftiging en hersenvliesontsteking veroorzaken. De meeste jongeren halen een prik. Zo beschermen zij zichzelf en anderen tegen besmettelijke en gevaarlijke ziekten. De prik is veilig. Ook nu er corona heerst. Of als je meedoet aan de ramadan. Je hoeft het vasten hiervoor niet te verbreken.

Bel voor een afspraak Het is belangrijk dat zoveel mogelijk jongeren de prik voor de zomer halen. Ouders en jongeren uit Amsterdam en de regio Amstelland kunnen bellen voor een afspraak:
Amsterdam : 020 555 5961 ? Regio Amstelland 020 555 5964

 Lees waar je de prik kunt halen en waarom meningokokken zo gevaarlijk zijn of bekijk het in de video