terug naar overzicht
Goed pitchen maakt verschil!

Goed pitchen maakt verschil!

05-02-2020

Hoe creëer jij draagvlak bij anderen voor jouw idee? Hoe overtuig jij iemand op een machtspositie om jouw idee voor maatschappelijke verbetering over te nemen? Verschil maken kan niemand alleen.Oude ideeën bevragen en nieuwe ideeën delen is cruciaal in een open en vrije samenleving. Samen met de Pitch Academy trainden de leerlingen van Stadslab in januari hun pitch-vaardigheden om een ander te overtuigen van hun ideeën voor maatschappelijke uitdagingen. Uiteraard waren leerlingen van het Lely Lyceum van de partij. Bekijk hier de foto's, je leest er ook meer over dit project.

Stadslab ontwerpt conceptlessen burgerschap voor democratische kennis, - vaardigheden en - houdingen. De docenten van deelnemende scholen snijden deze conceptlessen op maat en testen ze in de praktijk. Zo bouwen we een lerende gemeenschap met steeds betere burgerschapslessen.

Speciale dank aan onze docent maatschappijleer Zawdie Sandvliet en aan Rik Seveke van het Stadslab!