terug naar overzicht
Docent Bigiman en oud-leerling Tur-G verkozen tot Amsterdammer van het Jaar!

Docent Bigiman en oud-leerling Tur-G verkozen tot Amsterdammer van het Jaar!

14-02-2021

Fantastisch nieuws!

Meester Bigiman en oud-leerling Tur-G verkozen tot Amsterdammer van het Jaar!

Vanavond heeft Burgemeester Halsema de uitslag bekend gemaakt van de verkiezing Amsterdammer van het Jaar 2020. Tijdens een mooie en inspirerende bijeenkomst, gepresenteerd door onze oud-leerling Edson da Graca, werden na een lange aanloop de winnaars bekend gemaakt.

Onze docent Klassieke Talen, Kurano Bigiman, kreeg de meeste publieksstemmen en heeft deze bijzonder eervolle prijs gewonnen!

Ook onze oud-leerling Arthur Cairo, beter bekend als Tur-G, won. Hij werd verkozen tot Amsterdammertje van het Jaar (categorie 13-18 jaar, juryprijs). Arthur heeft vorig jaar eindexamen bij ons gedaan.

We zijn ontzettend trots op meester Bigiman en Tur-G en zullen hen uiteraard nog in het zonnetje zetten!