terug naar overzicht
Debat over het onderwijs in coronatijd in Pakhuis De Zwijger

Debat over het onderwijs in coronatijd in Pakhuis De Zwijger

13-05-2020

In EduCAUTION nodigen Meesters met Dromen Yasin Yaylali en Emin Kececi experts uit in de studio van Pakhuis de Zwijger om in gesprek te gaan over het onderwijs.

Hoe is het in tijden van COVID-19 in Zuidoost gesteld met het middelbaar onderwijs? Kunnen alle leerlingen bereikt worden? Zijn er veel leerachterstanden en hoe is het gesteld met de veiligheid van de leerlingen? En wat hebben we geleerd in de afgelopen maanden voor de toekomst?

Samen met wethouder Marjolein Moorman, stadsdeelvoorzitter Tanja Jadnanansing en onderwijsprofessionals uit Amsterdam Zuidoost spreken we over hoe we dat het beste kunnen aanpakken. Namens het Ir. Lely Lyceum sprak rector-bestuurder Jeroen Rijlaarsdam en docent Cindy Chin A Kwie.

 

Bekijk hier de uitzending.